Неприведен патриот

06.12.17 01:37

Фчерашни новости објавуваат ексклузивно интервју со еден патриот, тепач и водоносец, учесник во Крвавиот четврток од 27 април. Навистина интересен соговорник!

ОкоБоли главаВицФото