TIMBER

08.12.17 13:17

Извонреден, трогателен анимиран филм на режисерот Нилс Хедингер, кој се претвора во хорор: неколку парчиња дрво мрзнат во шума и се греат на оган - од себеси!

TIMBER from nils hedinger on Vimeo.

Слични содржини

Око
Око
Око
Око
Око

ОкоБоли главаВицФото