Хорор во 15 секунди

11.01.18 06:17

Хорор предизвикот од 15 секунди е непрофитен меѓународен филмски натпревар во кој авторите имаат сосема мал простор за предизвикување страв кај гледачот. Победниците ги избира специјално жири.

Подолу можете да погледнете две видеа од предизвикот. 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото