Цртани филмови

13.01.2018 04:46

Трпе и другар му отишле во Африка и спиеле во шаторот.
Одеднаш, во шаторот упаднал лав.
-Трпе, станувај! - рекол пријателот - Почнаа цртаните филмови.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото