Дрисла: разговор со газдата

24.01.18 03:13

Испровоцирани од проблемот со загаденоста во Македонија, Фчерашни новости објавуваат ексклузивно интервју со сопственикот на депонијата Дрисла.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото