Прерано славење

29.01.18 05:15

Неверојатна компилација од изведени пенали во фудбалот, која е најдобар доказ дека прераното радување и славење може да има катастрофални последици.

Извор: Football For Life

Слични содржини

Спорт / Око
Спорт / Око
Око

ОкоБоли главаВицФото