Џејк Мајклс

30.01.18 17:32

Џејк Мајклс е американски фотограф кој живее и работи во Њујорк. Завршил студии по дизајн и уметност на Art Center College of Design. Редовен соработник е на Њујорк Тајмс, а особено е посветен на уличната фотографија.

Извор: jakemichaels.com

Слични содржини

Фото
Фото

ОкоБоли главаВицФото