Патот на Цане до Брисел

09.02.18 15:48

Срцепарателна сторија на Фчерашни новости за младиот Цане, кој 25 години се обидува да го најде патот до Брисел, но никако да стаса до својата дестинација.

ОкоБоли главаВицФото