Тепих за детската соба

13.02.2018 02:27

Родители одат во продавница за теписи:
-Здраво! Имате ли теписи за во детска соба? Некој, така, поиздржлив.
-Колку деца имате?
-Пет.
-Најдобро е да ја асфалтирате собата...

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото