Најдоброто од најлошите

19.02.18 03:43

„Најдоброто од лошата глума“ е урнебесна компилација која вклучува дел од најлошите актерски изведби од нискобуџетните филмови, но и од некои чудни блокбастери. Лошата глума често е придружена со еднакво лоши визуелни ефекти.

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото