Супер мајка

29.03.18 16:45

Погледнете го видеото за една мајка и нејзиното секојдневие. Таа ги нема двете раце, но живее и се грижи за својата ќерка восхитувачки вешто, храбро и силно.

Слични содржини

Око
Спорт / Око
Живот / Око
Активизам / Психологија / Живот

ОкоБоли главаВицФото