Едиција ЛИФТ

07.06.2018 14:30
Едиција ЛИФТ

Никола Гелевски, главниот уредник на Темплум зборува за стрип едицијата ЛИФТ во Утринска на Телма.

 

Повеќе за изданијата во стрип едицијата ЛИФТ и промоцијата во Кавадарци (четврток, 7 јуни 2018).

 
Извор: Утринска на Телма

Слични содржини

Книжевност / Стрип / Настан
Книжевност / Стрип
Книжевност / Стрип / Настан
Книжевност / Стрип / Настан
Квир / Книжевност / Стрип
Графички Дизајн / Книжевност / Психологија / Стрип

ОкоБоли главаВицФото