Нема говор на омраза, предавници едни!

04.08.18 03:05
Нема говор на омраза, предавници едни!

Реакцијата на Хорхе, експерт за клетви до седмо колено, по јавните критики дека хејтал на Мечкин Камен.

 

Слични содржини

Пара фото
Пара фото

ОкоБоли главаВицФото