Казачок

06.08.18 01:11
Казачок

Движењето „Бојкотирам“ ја започна кампањата за одбрана на идентитетот со казачок, наместо со „Тешкото“.

 

Слични содржини

Пара фото
Пара фото

ОкоБоли главаВицФото