Комшија се скарал со жената и исклучил wi-fi

08.11.2018 12:34
!Виц икона

Комшија се скарал со жената и исклучил wi-fi.

„Па друже, каква врска имам јас со вашата караница?!“

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото