Вчера случајно бутнав еден човек во автобус

18.01.2019 13:24
!Виц икона

Вчера случајно бутнав еден човек во автобус. И тој ми рече:

- Каков проблем имаш бе ти?!

И кога почнав... Два часа заедно плачевме.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото