„Ти ја појачав сирената на колата“

12.02.2019 12:47
!Виц икона

Мајсторот вели:

„Не можев да ти ги поправам кочниците, па ти ја појачав сирената на колата“.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото