Сè роднини се изнапикавте

13.02.2019 12:11
!Виц икона

- Здраво. Вие сте овде докторка?

- Не, сестра.

- Аман, и овде сè роднини се изнапикавте!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото