Курварење и тотална случајност

25.02.2019 12:23
!Виц икона

Трпе ја прашува Трпана: -Што би направила ако случајно ме фатиш во кревет со некоја друга жена?

Трпана одговара: -А што би направил ти ако ме фатиш во кревет со некој друг маж?

Трпе: -Еј, не мешај курварење со тотална случајност!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото