„Вестерн“ саботажа

05.03.19 04:55

„Вестерн“ Саботажа, емитувана на 4 март 2019 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.
автор: Среќко Поповски
монтажа: Коста А.

Извор: ТВ Алсат - М

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото