Нула денари по минута

11.03.2019 13:10
!Виц икона

Разговараат двајца пријатели:

- Како е кај вас на работа?

- Исто како во ВИП!

- Опаа, значи лапате добри пари.

- Не бе, нула денари по минута.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото