Торта

12.03.2019 15:14
!Виц икона

Жената:

Драги, ти ја направив омилената торта за да се извинам што малку ти ја чукнав колата.

Мажот моментално збеснува и почнува да се дере:

– ШТО СИ НАПРАВИЛА?!

Жената возвраќа исто така со висок тон:

– ТОРТА!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото