Дужам многу пари

18.03.2019 11:19
!Виц икона

- Дужам многу пари, не знам како да се скријам...

- Пушти брада бе...

- Нема шанси. Знаеш ли бе па ти со брада колку сум дужен?!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото