Радиоактивна саботажа

25.03.19 02:27

„Радиоактивна“ саботажа, емитувана на 22 март 2019 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.
автор: Среќко Поповски

Извор: Youtube

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото