Бродоломна саботажа

06.04.19 03:27

„Бродоломна“ Саботажа, емитувана на 5 април 2019 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“. Автор: Среќко Поповски. 

Извор: Youtube

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото