Интервју за секретарка

16.04.2019 12:12
!Виц икона

- Знаете англиски?

- Се разбира.

- Кажете ми на англиски 666-3629.

- Секс секс секс – фри секс ту најт.

- Одлично. Примени сте!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото