Сега е вистинско време да ме запознаеш со твоите

23.04.2019 22:37
!Виц икона

Таа:
-Драги, поминаа неколку месеци од како се гледаме, мислам оти сега е вистинско време да ме запознаеш со твоите.

Тој:
-Аааа нема да може. Жена ми е на работа, а децата се на школо.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото