Песна на денот

23.04.19 23:45
Песна на денот

Песна на денот:
Метло, метло,
порасни уште две три педи,
за да може Дедо Мраз,
оставки да реди.

 

 

Слични содржини

Пара фото

ОкоБоли главаВицФото