„Револуционерна“ саботажа

13.05.19 10:55

Работите нема да завршат само со чистка, потребна е револуција на умот“. Новото издание на Саботажа е за најавената „метла“ на функционерите.

„Револуционерна“ Саботажа, емитувана на 10 мај 2019 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.
автор: Среќко Поповски

Извор: Youtube

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото