Се тушираш после секс?

10.06.2019 08:04
!Виц икона

- Комшо, се тушираш после секс?

- Секогаш, обавезно!

- Оди тогаш ебни нешто, жити, сè, оти ова не се издржува.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото