Што не пиеш, да не си болен?

16.07.2019 10:23
!Виц икона

Секаде во светот алкохолизмот е болест.

Само кај нас те прашуваат:

„Што не пиеш, да не си болен?“

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото