Добро - SEERma & Little Fish

18.07.19 12:46

Нов експериментално музичко - поетски спот и песна од Ивана Харикли со наслов „Добро“. Се работи за снимка од жива изведба на SEERma & Little Fish.

Текстот, вокалот и монтажата е на SEERma (Ивана Харикли), а музиката и вокалите на Little Fish.

Видео материјалите се од перформансот „Perspective“ (2018).

 Извор: Youtube

ОкоБоли главаВицФото