Совршен маж

02.08.2019 13:41
!Виц икона

- Се буди бо 5 наутро
- Вежба секој ден
- Си го мести креветот
- Ја чисти својата соба
- Напорно работи
- Не пие
- Помага во кујна
- Чита по цел ден
- Оди на спиење во 22 часот

Каде можеме да најдеме таков маж?
Во ЗАТВОР.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото