Водата е универзален лек

06.08.2019 09:35
!Виц икона

Најуниверзалниот лек за сѐ е водата:

– Сува кожа? – Пиј вода.

– Прекумерна тежина? – Пиј вода.

– Дечкото те изневерува? – Удави го.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото