Ти си најобично педериште

14.08.2019 14:15
!Виц икона

Му вели Хасо на Мујо:

– Муки, јас мислам дека сум геј.

– Каков геј бе!? Возиш Бе-ем-ве по Монте Карло?

– Не.

– Одиш на излети на Хаваи?

– Не, до Халкидики максимум.

– Носиш Прада чанта?

– Од кај, болан, пари за Прада?

– Е па Хасо, да те разочарам, ти не си геј, ти си најобично педериште.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото