Исповед на еден народен пратеник

13.09.2019 09:55
!Виц икона

Исповед на еден народен пратеник:

Сè што имам, сè сум украл!

Купени ми се само дипломата и возачката дозвола.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото