Несакани ефекти

05.10.19 08:18

Во краткиот анимиран филм „Несакани ефекти“ (2018) на Елеонора Стела Харијоно Оеи (Eleonora Stella Hariyono Oei), еден човек учи дека треба да се грижи и за себе, освен што им помага на другите. 

Извор: Youtube

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото