Кога се породи Касандра

07.10.2019 08:28
!Виц икона

Кога се породи Касандра, пола Македонија правеше мекици. Јас уште тогаш сфатив дека не сме арни.

 

Слични содржини

Виц
Виц

ОкоБоли главаВицФото