Немој да плачеш

09.10.2019 20:26
!Виц икона

- Мила, зошто плачеш?

- Моите не ми даваат да се омажам со тебе...

- Па добро... Немој да плачеш... Ќе најдам јас друга.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото