Сега стварно ги преминавте сите граници!

17.10.2019 20:21
!Виц икона

Настанала тепачка во бегалски камп, па дошол изнервираниот управник на кампот, да ги раздвојува завојуваните:

‒ Сега стварно ги преминавте сите граници!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото