Сендвич влегува во кафуле и нарачува две пива

18.10.2019 14:20
!Виц икона

Сендвич влегува во кафуле и нарачува две пива.

Келнерот: Ве молам, излезете надвор, не служиме храна.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото