Зборат две крави

06.11.2019 18:13
!Виц икона

Зборат две крави и едната вели:

‒ Скроз се заљубив во еден бик, стварно не знам што да правам.

‒ Па кажи мууу!

 

Слични содржини

Виц
Виц

ОкоБоли главаВицФото