Слепец со куче во самопослуга

12.11.2019 12:49
!Виц икона

Дошол слепец со куче во самопослуга и одеднаш почнал со кучето да мава по полиците.

Ужаснатата продавачка го прашала: „Господине, што правите?!“

„Ништо, само разгледувам“, рекол слепиот човек.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото