Енормниот раст на профитите на Анѓушев

12.11.19 16:08
Енормниот раст на профитите на Анѓушев

Профитите на фирмите на вицепремиерот Анѓушев енормно зголемени откако е на власт.

Извор: Рефлектор

Слични содржини

Пара фото
Пара фото
Пара фото
Пара фото

ОкоБоли главаВицФото