Гледаат филм маж и жена

13.11.2019 17:28
!Виц икона

Гледаат филм маж и жена, кога некој ѕвони на вратата.

Вели мажот:

‒И DVD КОЈ Е!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото