Лична карта и пасош купиле два калаша

14.11.2019 13:41
!Виц икона

Лична карта и пасош купиле два калаша за да ја убијат здравствената книшка. Ја изрешетале и сега е оверена.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото