Киклопот и сопругата

27.11.2019 18:45
!Виц икона

Киклоп налутено ѝ се обраќа на сопругата:

‒ Вечерва мораме да збориме во две очи.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото