Пред испит на Медицински факултет

03.12.2019 18:13
!Виц икона

Пред испит на Медицински факултет:

‒ Ги научи болестите на коските?

‒ Сè.

‒ И реума?

‒ Реумата ја имам во мал прст.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото