Возачот

09.12.2019 12:18
!Виц икона

Се шетаат дечко и девојка.

До нив запира BMW X6, девојката ја повлекува раката и тргнува кон колата.

– Мила, каде тргна?

– Кај него, тој е богат!

Човекот од колата се јавил:

– Не доаѓам за Вас, девојко, туку за него. Јас сум неговиот возач!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото