Ходник прв пат го однел сина си во бордел

12.12.2019 17:50
!Виц икона

Ходник прв пат го однел сина си во бордел:

‒ Молам, за малиот две соби!

‒ Две?!

‒ Да, спални соби...

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото